Witam. Mam samiczkę w wieku około 2 lat i od czerwca złożyła już 2 razy puste jaja. Dziś znów zaczęła kopać w ziemi, ale nie zauważyłem jeszcze żadnych. Czy to normalne u samiczek? Dodam, że dopiero w czerwcu zaczęła składać jaja, nigdy wcześniej się to nie zdarzyło.
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 09 października 2016 - 17:03
Podobne tematy: Samica składa puste jaja x
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
#2
Napisany 09 października 2016 - 17:13
Czasami samice składają puste jaja - zdarza się to zwłaszcza...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 09 października 2016 - 17:14
Świetnie. Dziękuję za odpowiedź :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany