Dobrze myślę, że to samica ? :D
Załączone pliki
Edytowany przez Ptasznik17, 13 września 2016 - 17:28.
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
Napisany 14 września 2016 - 12:51
Tak samica.
Nie ten dział ;)
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów