Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Wąż zbożowy oraz terrarium



  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Lisio

Lisio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4382 dni
  • Polska / Mazowieckie / Mława
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 31 lipca 2016 - 13:14

Witam mam do sprzedania węża zbożowego Snow wraz z terrarium w którym do tej pory przebywał. Wąż jest spokojny i ciekawski. Przechodzi wylinkę co miesiąc bez problemów. Nie kąsa, przyjmuje bez wybrzydzania dorosłe myszy jak i oseski szczurów (mrożone). Od początku kiedy go mam nie miałem z nim żadnych problemów. Jedyne co to sra gdzie popadnie :D

 

Terrarium ma wymiary 120x61x65 cm. Wykonane z płyty meblowej otwierane u góry. Wbudowane 3 światła: niebieskie, czerwone oraz białe. Ogrzewane kablem grzewczym na którym jest płytka ceramiczna która trzyma ciepło oraz uniemożliwia bezpośredniego kontaktu węża z kablem. Kabel jest podpięty do regulatora...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Załączone pliki








1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.