Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Pyton królewski - czym i jak karmić.




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 kOWAL1337

kOWAL1337
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3696 dni
  • Polska / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 maja 2016 - 10:55

Witam.
Mam samice pytana królewskiego która ma około roku.
Waży 410g waga jest z dzisiaj, wymiary to około 80 cm.
Ostatni posiłek 19 maj 2016 2 myszy.

I teraz o co chodzi, mam zamiar jutro ją nakarmić tylko się zastanawiam czy nie dać czegoś większego do zjedzenia bo ostatnio jak dałem 2 myszy to szczerze mówiąc nie było po niej widać że coś zjadła.
Więc proszę o pomoc czy takie 2 myszy są dla niej odpowiednim pokarmem czy może dać coś innego, jeżeli coś innego to co i jakiej wielkości, wagi ?
Dodam że średnica jej najgrubszego miejsca to około...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






Podobne tematy: Pyton królewski - czym i jak karmić.     x


#2 Walkingbeer

Walkingbeer

    Uprzednio moderator w działach wężowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3961 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 maja 2016 - 11:04

Przestaw ją na szczury. Na próbę powinna bez problemu wciągnąć...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


Edytowany przez Walkingbeer, 27 maja 2016 - 11:05.


#3 kOWAL1337

kOWAL1337
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3696 dni
  • Polska / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 maja 2016 - 11:10

Okej w takim razie jutro spróbuję podać szczura, lepiej martwy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Edytowany przez kOWAL1337, 27 maja 2016 - 11:12.






#4 Walkingbeer

Walkingbeer

    Uprzednio moderator w działach wężowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3961 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 maja 2016 - 11:21

Najlepiej martwy, ze względu na bezpieczeństwo węża i własny spokój,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


Edytowany przez Walkingbeer, 27 maja 2016 - 11:24.


#5 kOWAL1337

kOWAL1337
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3696 dni
  • Polska / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 maja 2016 - 11:24

Dzięki wielkie za pomoc.


#6 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4851 dni
  • Polska / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 maja 2016 - 12:45

I tak radzę na przyszłość tytuły tematów pisać poprawnie.







#7 MichelAngelo_PL

MichelAngelo_PL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3896 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 maja 2016 - 16:54

Moja samiczka mierzy coś ponad 80 cm i waży 550g...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.