Witam,
Czytajac na forach itp mozna przeczytac iz po dopiszczeniu szczurow lub tuz przed porodem nalezy oddzielic samca od stada<trzymam razem 3 samice i 1 samca> poniewaz wystepuje ryzyko zjadania mlodych, a inni pisza ze nic takiego nie wystepuje. Jak to jest w praktyce? oddzielacie? zostawiacia? faktycznie zagryza? bo nie wiem czy oddzielac czy moze nie?
Pozdrawiam
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 29 marca 2016 - 06:17
Podobne tematy: Miot szczurow a samiec x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, Dzisiaj, 06:48 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec birupes simoroxigorumZajcuP, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
SAMIEC Boa imperator Paraglow poss. JungleGaweł, 17 cze 2026 |
|
|
#2
Napisany 29 marca 2016 - 07:38
Możesz zostawić. Tylko szybciej się samice eksploatuja.
Wysłane z mojego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Wysłane z mojego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


