Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Rejestracja pająków. Pytanie.



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
24 odpowiedzi na ten temat

#1 Nixik

Nixik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7122 dni
  • Polska / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 grudnia 2006 - 10:55

Mam takie pytanie: w jaki sposób mogę zarejestrować (mieć papier) swoje pająki? Więc zacznę od tego że mam b.vagans, a.versicolor, p.irminia, l.parahybana, b.smithi, n.coloratovillosus. Pochodzą one z najróżniejszych źródeł (część z allegro, z tutejszego forum) i od żadnego sprzedawcy nie domagałem się papierka. I tak mnie niedawno naszło żeby sobie owe papiery "załatwić". Wiem że teoretycznie nie są one potrzebne ale tak sam dla siebie chciałbym je mieć. I jak na początku napisałem - w jaki sposób mogę zarejestrować (mieć papier) swoje pająki.


Z góry dzięki z odpowiedź. Pozdrawiam.





Podobne tematy: Rejestracja pająków. Pytanie.     x


#2 Gallson

Gallson
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7547 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 grudnia 2006 - 11:14

Ptaszniki nie wymagaja zadnych dokumentow! Jedynie jesli sprzedajamy brachypelmy wypada...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Cracoviak

Cracoviak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7156 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 grudnia 2006 - 11:15

Pajączków się nie rejestruje potrzebne sa Ci tylko te "papiery"...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Kegein

Kegein
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7825 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 grudnia 2006 - 11:23

Z tego co wiem to papierów o urodzeniu w niewoli...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Johnnyp

Johnnyp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7258 dni
  • Polska / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 grudnia 2006 - 11:44

wedlug przepisow Polskich nie trzeba rejestrowac zadnych bezkregowcow (Brachypelmy to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 Gallson

Gallson
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7547 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 grudnia 2006 - 12:16

Ludzie panikuja i czesto pytaja o dokumenty, przykladam moze byc...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 Peter828

Peter828
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7164 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 grudnia 2006 - 12:35

A komus w praktyce udalo sie takie zaswiadczenia zdobyc?Na kilkaset...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 sskin

sskin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7582 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 grudnia 2006 - 14:17

poczytajcie wątki w 'Aspekty prawne terrarystyki' :)


#9 lysyczaja1

lysyczaja1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7078 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Kamienna Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 26 grudnia 2006 - 10:36

Papiery są zbędne tylko Brachypelmy będą musiały je posiadać ale...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#10 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisany 26 grudnia 2006 - 10:57

[quote]Papiery są zbędne tylko Brachypelmy będą musiały je posiadać ale...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.