Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - filtracja

- - - - -  
najlepsza wentylacja




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 duChu17

duChu17
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3523 dni
  • Polska / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 26 stycznia 2016 - 07:36

Witam będę nowym hodowcą co do agamy brodatej jestem teraz na etapie projektowania terrarium i mam pytanie co to wentylacji jaka jest lub będzie najlepsza ? w necie wyczytałem trzy opcje i trudno mi jest się zdecydować a co za tym idzie nie chce popełnić błędu i chcę mieć jak najlepsza możliwą opcje dlatego tez chcę poznać zdanie osób które mają pojęcie o tym a więc wyczytałem 3 opcję następujące 

1) dól przód , tył góra po całej długości, 
2) góra dól bok , góra dół bok 2/3 długości
3) bok dół , bok góra 2/3 długości lub po całej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






Podobne tematy: najlepsza wentylacja     x


#2 Diplodokus

Diplodokus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3668 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 26 stycznia 2016 - 11:01

Biorąc pod uwagę, że ciepłe powietrze unosi się do góry,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#3 duChu17

duChu17
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3523 dni
  • Polska / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 26 stycznia 2016 - 13:10

Dzięki tak właśnie myślałem bo widziałem w większości terrariach że...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)








0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.