Witam.Wczoraj wykluła mi sie młoda phelsuma.Na razie jest w terrrarium z rodzicami .Moje pytanie brzmi:Co mam zrobić?Znaczy czy mam ją na razie gdzies przesadzic czy co?Prosze o szybką odpowiedz.
#1
Napisany 11 października 2015 - 10:58
Podobne tematy: młode felsumy x
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Młode gekony orzęsione (2025) NSEX - SzczecinLili_Reptile_House, 08 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Regiusy dorosłe i młodePanAnonim |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Młode samice T.blondi l4Vip3r, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Młode węże zbożowe.Grimex, 20 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 11 października 2015 - 11:34
Młode należy umieścić w oddzielnym terrarium by nie stały się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 11 października 2015 - 11:37
mogę go przełożyć do terraboxa?
#4
Napisany 11 października 2015 - 12:57
Możesz, tylko pamiętaj, że młodym musisz spełnić takie same warunki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 12 października 2015 - 13:58
MUSISZ przeożyc do faunaboxa. Gdy tylko rodzice ją zauważą zjedzą...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
