Cześć,
mam problem z moim pupilem. Ptasznik bardzo często jest pozycji leżącej, (nie, jak przy wylince, tylko kłami dotyka podłoża) całym korpusem leży. Zachowuje się normalnie, chodzi, zaczął jeść. Dziś zobaczyłem go w nietypowej pozycji. Otóż wlazł do miseczki z wodą, otworem gębowym dokładnie. Zamieszczam zdjęcie. Wyczytałem, że takie rzeczy dzieją się przy wysuszeniu pająka, niemniej jednak kilka miesięcy temu kupiłem elektroniczny higrometr, ktory wskazuje okolo 70% wilgotności(nierzadko i więcej), czyli zalecaną dawkę. Urządzenie jest na pewno sprawne. Podłoże spryskuje codziennie. Proszę o wskazówki, z góry dziękuję.
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 04 września 2015 - 17:44
Podobne tematy: Dziwne zachowanie dorosłego samca x
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Ogłoszenia matrymonialne
K. brunnipes szukam samcaSpidersElite, 05 cze 2026 |
|
|
|||
KupiÄ™
Kupię samca na już i samice na jutro ????Peter67 |
|
|
|||
KupiÄ™
KupiÄ™ samca.Wqeer, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Oddam samca żółwia stepowego (Kraków)Lukasz1 |
|
|
#2
Napisany 04 września 2015 - 18:41
Może pije wodę? ;)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



