Mimo wszystko dwie samice padły. Nie mam ani jednego jajka. Jakieś pomysły co robię źle?
#1
Napisany 20 lipca 2015 - 18:06
Mimo wszystko dwie samice padły. Nie mam ani jednego jajka. Jakieś pomysły co robię źle?
Podobne tematy: Dziwna śmierć dwóch samic. Carmelae x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Pakiet samiceve667, 23 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Wiele ciekawych samicdave54, 05 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Szukam samic dorosłych ptasznikówMantises, 06 kwi 2026 |
|
|
#2
Napisany 20 lipca 2015 - 18:44
Czy samce kopulują z samicami, odkąd te wyliniały na imago?
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 21 lipca 2015 - 06:53
Mam 13 samców i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 21 lipca 2015 - 08:02
Wg internetów przypadku większości gatunków koło 2tyg powinno wystarczyć. Ja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 23 lipca 2015 - 13:30
#6
Napisany 24 lipca 2015 - 07:10
Straszyki zaczynają znosic jajka...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


