Pyton może mieć w pojemniku ( terrarium ) kamień grzewczy ?
Napisany 23 kwietnia 2015 - 08:13
Pyton może mieć w pojemniku ( terrarium ) kamień grzewczy ?
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
Kupię
przygarnę gekona/PYTONA KRÓLEWSKIEGOkomarzyca |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
Napisany 23 kwietnia 2015 - 09:16
Napisany 23 kwietnia 2015 - 10:43
tylko ten kamień co mam nie grzeje mocno , poza...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 kwietnia 2015 - 11:29
Były nie raz przypadki poparzeń od kamienia grzewczego. Mimo iż...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 kwietnia 2015 - 13:40
Również się z tym zgadzam takie kamienie grzewcze to zły...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 kwietnia 2015 - 20:01
A co bardziej polecacie mate czy kabel ?
A i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 kwietnia 2015 - 20:03
Jakieś źródło ciepła mieć musisz, bo wątpię abyś miała w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 kwietnia 2015 - 20:05
Zależy jedni wolą kable inni maty, ja u siebie stosuje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 kwietnia 2015 - 20:09
no nie 30 stopni nie , a lampa grzewcza może...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 kwietnia 2015 - 20:15
Jak dasz lampę to jak będziesz dogrzewał na noc i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez KubaWilk, 23 kwietnia 2015 - 20:16.
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów