Witam serdecznie. Proszę o pomoc, gdyż nikt nie odpowiedział mi na moje pytanie w tamtym dziale :( https://www.terrarium.pl/index.php?/topic/439811-Wyspa-ciepła-[Gekon-Lamparci] '> https://www.terrarium.pl/index.php?/topic/439811-Wyspa-ciepła-[Gekon-Lamparci]
4 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 11 listopada 2014 - 14:09
Podobne tematy: Pytanie o temperaturę w terrarium (wyspa ciepła) x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
#2
Napisany 11 listopada 2014 - 14:19
Średnia temperatura w terrarium dla gekona powinna wynosic 27 do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 11 listopada 2014 - 14:29
Nie widać, z prawej strony jest kryjówka i miseczka. W...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 11 listopada 2014 - 14:32
Kup sciemniacz kilka zł i problem załatwiony. Ustawisz sibie temp...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 11 listopada 2014 - 14:33
Ok wielkie dzięki za pomoc
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
