Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Budowa terrarium dla gekona lamparciego.




  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Asura

Asura
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 4238 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 30 września 2014 - 22:58

Witam! Od dawien dawna chciałem mieć gada, ostatnio stwierdziłem że nadszedł na to chyba odpowiedni czas. Mój wybór padł na gekona lamparciego ze względu na to, że jest on polecany początkujacym oraz bardzo mi się podoba. Postanowiłem zrobić terrarium własnorecznie z płyty OSB, z przeszkolnym otwieranym przodem. Planowane wymiary terrarium to 70/40/40. Szerokość może zwieksze do 50cm, jeszcze nie jestem pewien gdzie go postawie. Przechodząc do merituum, mam w sumie cztery pytania... 1. Jakiej grubości powinna być sklejka, chodzi mi o to czy grubość płyty OSB będzie miała jakiś znaczący wpływ na utrzymanie odpowieniej temperatury wewnątrz? 2. Jakiej grubości powinna...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Załączone pliki






Podobne tematy: Budowa terrarium dla gekona lamparciego.     x


#2 Kubis89

Kubis89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4310 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 30 września 2014 - 23:35

1) Przy odpowiedniej wentylacji grubość płyty nie ma znaczenia. Dobrze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


Edytowany przez Kubis89, 30 września 2014 - 23:36.


#3 Asura

Asura
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 4238 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 października 2014 - 07:59

W takim razie rodzi mi się w głowie jeszcze jedno...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.