Terrarium i łapki gieni.


Chromka.


Aphonopelma seemanni blue


B. smithi

Napisany 18 września 2014 - 17:45







Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
PtasznikiToxic322, Dzisiaj, 09:16 |
|
|
|||
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Sprzedam ptaszniki w dobrej cenieNo_Fight_No_Glory, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Skorpiony, ptaszniki, amblypygi, uropygiLusjusz, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
ptasznikiTheBlackWolf24, 16 cze 2026 |
|
|
Napisany 18 września 2014 - 19:05
Twoje terrarium wygląda obłędnie. Niestety, za pająkami osobiście nie przepadam,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 18 września 2014 - 22:24
Napisany 19 września 2014 - 11:21
Terrarium dla gieni według mnie jest piękne ale chyba kłopotliwe...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 19 września 2014 - 20:27
możesz wrzucić więcej zdjęć z terrarium chromy i smithi? a...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 września 2014 - 21:08
możesz wrzucić więcej zdjęć z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów