Zastanawiam się gdzie im zamontować miski z papką bo widzę że na dole w ogóle nie przebywają , tylko siedzą u góry, no chyba że w nocy schodzą na dół ?
Edytowany przez marcze, 30 listopada 2014 - 10:44.
Napisany 30 listopada 2014 - 10:39
Zastanawiam się gdzie im zamontować miski z papką bo widzę że na dole w ogóle nie przebywają , tylko siedzą u góry, no chyba że w nocy schodzą na dół ?
Edytowany przez marcze, 30 listopada 2014 - 10:44.
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Kupię
przygarnę gekona/PYTONA KRÓLEWSKIEGOkomarzyca |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
Napisany 10 grudnia 2014 - 06:08
180zł , pól płyty.
Napisany 10 grudnia 2014 - 16:06
Ja mam płytę ze względu na estetykę i kolor mebli...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów