Chciałabym mieć 2 gekony orzęsione w terrarium, żeby było im raźniej. ;) W sklepie, w którym kupowałam mojego gekona powiedzieli, że ma ok 8 miesięcy i powinna to być samica (chciałam dokupić drugą samiczkę w przyszłości). Niestety, po 2-3 tygodniach posiadania gekona, zauważyłam, że jednak jest samcem (jestem pewna w 100%, ponieważ ma wyraźne, okrągłe pogrubienie pod ogonem). Nie mam zamiaru go oddawać, dlatego chciałam się dowiedzieć czy 2 samce w jednym terrarium to dobry pomysł. :)
Czy 2 samce mogą być razem w terrarium? Gekony orzęsione
#1
Napisany 26 lipca 2014 - 15:41
Podobne tematy: Czy 2 samce mogą być razem w terrarium? Gekony orzęsione x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dorosłe samcecram77, Dzisiaj, 10:00 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice,SamceLuki4891, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice, samceeve667, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
oddam dwa piekne gekony lamparcie z pelna wyprawka!Filipek2005 |
|
|
#2
Napisany 26 lipca 2014 - 15:58
#3
Napisany 26 lipca 2014 - 16:55
Tak myślałam, :c Ale wolałam się upewnić. ;) No cóż,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 20 sierpnia 2014 - 12:22
To prawda, choć zdarzają się dość uległe/mniej terytorialne samce. Na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 20 sierpnia 2014 - 16:10
#6
Napisany 20 sierpnia 2014 - 16:46
Oddawać samca nie mam zamiaru. :) Za bardzo się do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
