Witam. Od roku mam dwa bazyliszki pręgowane - samca i samicę. Do początku lipca żyły w zgodzie, jednak niedawno zauważyłam, że samiec gryzie samicę w lewą tylną łapkę do krwi. Przełożyłam samca do innego terrarium na tydzień, po tym czasie wpuściłam go z powrotem do samicy. Przez dwa dni było spokojnie, jednak dziś samica ma kolejne rany na tej samej łapce. Ponownie oddzieliłam samca. I teraz moje pytanie - co mam dalej zrobić? Może powinnam oddzielić samca na dłużej niż tydzień?
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 20 lipca 2014 - 16:07
Podobne tematy: Samiec gryzie samicę (bazyliszki pręgowane) x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Harpactira marksi adult samiecJaroo, Wczoraj, 21:16 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec adult A. bicegoiDuduś, Wczoraj, 16:17 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam dwa pytony królewskie Samiec i Samiczkapatrycjusz97 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Versi, Parahybana, Tripepii, Chromka, NS Murinus DCF “Mikumi”, Electric blue i Versidzezior, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, 22 cze 2026 |
|
|
#2
Napisany 20 lipca 2014 - 22:40
Na samca powinno przypadać kilka samic,masz wszystko w opisie w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez TAMMAT, 20 lipca 2014 - 22:40.
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
