Wiem takich tematów było już tysiące lecz mam mi niedługo przyjść Lasiodora parahybana L6 z allegro, ale jestem alergikiem znaczy chyba byłem w dzieciństwie na pyłki i pszczoły kiedyś gdy mnie ugryzła wylądowałem w szpitalu ale od dłuższego czasu nic podobnego nie miałem znaczy tylko raz miałem ten niby taki atak nigdy w życiu więcej mój dziadek hoduje pszczoły i od tamtego razu nie raz zostałem ukąszony aaa z tymi pyłkami to było tylko we wiosnę gdy trawy pyliły w tym roku już chyba tego nie miałem bo pomagałem dziadkowi w zbieraniu siana z pola i żadnych objaw nie było...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#1
Napisany 14 lipca 2014 - 22:29
Podobne tematy: Alergia a hodowla ptaszników x
Kupię
Samce ptasznikówKinn, 14 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam karmówkę
Drosophila hydei zarodkowa hodowla muszek nielotów.AlleTerra, 11 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
oferta ptaszników - maluchy, samice adult / Bielsko-Biała lub wysyłkaLolexxen, 09 mar 2026 |
|
|
|||
Kupię
Kupię samce ptasznikówKazaneq, 26 lut 2026 |
|
|
|||
Kupię
Kupię samca adult ptasznikówTheSpiderIndustry, 22 lut 2026 |
|
|
#2
Napisany 16 lipca 2014 - 12:49
Tu masz bardzo fajny artykuł (znaleziony na arachnea.org) ...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 17 lipca 2014 - 00:44
Edytowany przez zucek99, 17 lipca 2014 - 00:48.
#4
Napisany 18 lipca 2014 - 12:42
też jestem alergikiem, i to takim bardzo, mimo tego hoduje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 28 lipca 2014 - 09:51
też jestem alergikiem, i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 01 października 2014 - 18:05
Tu masz bardzo fajny...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
