Mam zamiar wykonać scianke z korka w terrarium dla gekona orzęsionego. Pytanie mam odnośnie materialu do klejenia - jaki jest najlepszy oraz średnio ile się po takim zabiegu to wietrzy?
#1
Napisany 01 czerwca 2014 - 20:29
Podobne tematy: Pytanie odnosnie scianki w terrarium x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 01 czerwca 2014 - 21:04
Nie ma co ryzykować także najlepszym klejem jest silikon akwarystyczny,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 02 czerwca 2014 - 11:35
Dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie - jakbym chciała przykleić...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 02 czerwca 2014 - 12:02
Sylikonem akwarystycznym w terrarium możesz przykleić praktycznie wszystko :) Mech...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

