Obiło mi sie o uszy ze w listopadzie albo grudniu ma sie odbyc wystawa zwierzat egzotycznych na Targach Poznańskich. Ma ktos o tym jakies wieksze info czy poprostu zle uslyszalem?:>
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 17 października 2006 - 15:16
Podobne tematy: Wystawa zwierzat egzotycznych w Poznaniu??? x
Wyceny, gdzie kupić
Gdzie w poznaniu zakupic A.karolińskie 1.2/1.3Le0n, 01 cze 2026 |
|
|
|||
Transport
Transport zwierzątterrawwa2025, 06 maj 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Giełda Hamm 08.03.2025 - przywiezienie zwierzątandrej1990, 05 sty 2025 |
|
|
|||
terrarium
Zwierzęta
Dobór zwierząt w terrariumAsam_eR, 31 paź 2024 |
|
|
|||
tematy ogólne
Węże
Ceny węży (boa cesarski) na targach egzotycznychStefanSkalniak, 24 maj 2024 |
|
|
#2
Napisany 17 października 2006 - 16:41
[color=red][b]DEMENTUJE INFORMACJE TE TARGI NIE ODBĘDĄ SIĘ![/b][/color]
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
