Jak w temacie. Gdy ją kupowałem powiedziano mi że jest to odmiana red ale nie jestem do końca przekonany. Jakie są wasze opinie ? :)
Napisany 29 maja 2014 - 19:22
Jak w temacie. Gdy ją kupowałem powiedziano mi że jest to odmiana red ale nie jestem do końca przekonany. Jakie są wasze opinie ? :)
Sprzedam węże
Python regius odmiana barwna pastel yellowLaikowyTerrarysta, 19 cze 2025 |
|
0 |
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Agamy błotne 2026MiB, 18 maj 2026 |
|
0 |
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Boa imperator odmiana jungle/leopard/motleymamba, 12 maj 2026 |
|
0 |
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator odmiana jungle/leopard/motleymamba, 12 maj 2026 |
|
0 |
|
|||
odmiany barwne
Przypięty
Gekony Nowej Kaledonii: rodzaj Correlophus, Mniarogekko, Rhacodactylus
Odmiana barwnaempiu |
|
0 |
|
Napisany 29 maja 2014 - 19:38
Troszkę chyba poszedł bardziej w stronę orange ;) Orange leatherback,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 29 maja 2014 - 21:19
Śliczny maluszek ale bardzo przestraszony!
Chyba się jeszcze nie zaaklimatyzował,więc...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów