Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


ważna wiadomość

- - - - -  
Regulamin galerii zdjęcia i filmy z żółwiami. Przeczytaj zanim opublikujesz




  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Gość_alpin__*

Gość_alpin__*
  • Gość

Napisany 26 maja 2014 - 16:44

Aby łatwo i przyjemnie przeglądało nam się Wasze dzieła prosimy o zastosowanie się do paru wskazówek.

 

Na początku tytułu tematu prosimy o umieszczenie litrażu zbiornika i co w nim jest np. 250 l żółw czerwonolicy, można też dodać nazwę łacińską. W przypadku terrariów prosimy o wymiary

 

Jeśli zdjęcie lub film nie dotyczy samego akwarium, terrarium np. wybieg letni, oczko wodne to poproszę napisać w temacie co jest obiektem zdjęcia, filmu i jaki zwierzak występuję np. Oczko wodne żółw żółtobrzuchy, można dodać imię zwierzaka.

 

Jeśli użytkownik zatytułuję źle swój pierwszy temat zostanie on poprawiony na właściwy przez administrację,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


Edytowany przez alpin_, 27 maja 2014 - 12:19.





Podobne tematy: Regulamin galerii zdjęcia i filmy z żółwiami. Przeczytaj zanim opublikujesz     x



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.