kurde,,, przemyślałem temat. Przecież ten filtr usi non stop "chodzić" i to buczy.... to tego szum spadającej wody... rezygnuję z basenu, Marzenie o akwarium w terrarium zrealizuję jak będzie większe mieszkanie i wtedy będzie to kolejne terarium ale dla agamy błotnej.
wodospad w terrarium dla agamy brodatej
#11
Napisany 04 maja 2014 - 22:37
Podobne tematy: wodospad w terrarium dla agamy brodatej x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
#12
Napisany 05 maja 2014 - 06:50
A jaszczurki nie mają zwyczaju załatwiać się czasem w wodzie?...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 05 maja 2014 - 07:24
#14
Napisany 05 maja 2014 - 07:36
kurde... i kabelek grzewczy albo matę grzewczą pod ten basenik...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 05 maja 2014 - 07:43
#16
Napisany 05 maja 2014 - 10:30
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany