He he xd a moje miodu w ogóle nie chciały ruszyć...co prawda i bez niego są "wypasione" >.< Może spróbuj zmieszać miód z karmą :D i stopniowo dawać coraz więcej cgd, aż w końcu zupełnie wykluczyć miód
Gekon Orzęsiony - przestawienie z owadów na repashiego
21 odpowiedzi na ten temat
#21
Napisany 11 maja 2014 - 15:16
Podobne tematy: Gekon Orzęsiony - przestawienie z owadów na repashiego x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Gekon orzęsiony LW samiecAlicja033, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
Gekon orzeisony cappuccinoAlicja033, 01 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
gekon orzęsiony samiec chocolate plus terrariumbulldog, 06 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Gekon orzęsiony dalmatianAlicja033, 12 kwi 2026 |
|
|
#22
Napisany 11 maja 2014 - 15:45
No to musi być słodki :>
Wysłane z mojego GT-I8260...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
