#1
Napisany 06 marca 2014 - 17:49
Podobne tematy: Pleśń w terrarium x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 06 marca 2014 - 17:53
Wyjąc, aby pleśń nie przeszła dalej. A co do kryjówki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Memento, 06 marca 2014 - 18:46.
#3
Napisany 06 marca 2014 - 18:32
Sprawa załatwiona dzięki :) lecz jednak proszę rzuccie okiem na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Załączone pliki
#4
Napisany 06 marca 2014 - 21:55
Pleśń? Owszem, być może utrzymujesz zbyt wysoką wilgotność i masz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 06 marca 2014 - 22:01
Odwłok wygląda tak, jakby pająk się wyczesał lub dość mocno...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 06 marca 2014 - 22:15
Ogólnie co może dziać sie z odwlokiem.. skombinowac wam lepsze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Doktor97, 06 marca 2014 - 22:21.
#7
Zbanowany
Napisany 06 marca 2014 - 22:35
Nic na odwłoku niepokojącego nie widzę. Za bardzo pająka zestresowałeś...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 06 marca 2014 - 22:39
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

