Napisany 05 lutego 2014 - 16:37
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
0 |
|
|
||
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
0 |
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
0 |
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Proszę o uczciwą wycene 70szt Megaphobema robustum L1Bolko19, 02 lut 2026 |
|
0 |
|
|||
![]() |
Przypięty
Hyde Park
Proszę was o pomoc w leczeniu nerekVeirone, 07 sie 2025 |
|
0 |
|
Napisany 05 lutego 2014 - 17:04
Witam!
Z "podwozia" zdecydowanie samica.
Pozdrawiam.
Napisany 05 lutego 2014 - 17:09
Samica
Napisany 05 lutego 2014 - 17:12
dzięki
Napisany 05 lutego 2014 - 17:28
Samica ;)
Napisany 06 lutego 2014 - 19:42
Samica.
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów