Pamiętaj tylko, że kupsko dobrze żeby nie było "starsze" niż 36h ;)
Edytowany przez Makto, 07 lutego 2014 - 18:43.
Napisany 07 lutego 2014 - 18:39
Pamiętaj tylko, że kupsko dobrze żeby nie było "starsze" niż 36h ;)
Edytowany przez Makto, 07 lutego 2014 - 18:43.
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
Napisany 07 lutego 2014 - 18:59
ok, dzięki :)
Napisany 10 lutego 2014 - 14:30
Mi Pani weterynarz powiedziała żebym włożył do lodówki to i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 10 lutego 2014 - 21:07
Mi Pani weterynarz powiedziała...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 10 lutego 2014 - 22:02
Kupka ma ,,termin ważności ok.36 godzin i trzeba przechowywać w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 10 lutego 2014 - 22:20
To już zostało powiedziane...
Napisany 11 lutego 2014 - 16:20
Napisany 12 lutego 2014 - 15:35
jak nie masz czasu to kupe z wieczornej kapieli zapakuj...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 14 lutego 2014 - 21:03
?
Kazała Ci próbkę...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 14 lutego 2014 - 21:49
b-arni co u Ciebie?
Jak maluszek?Kupka zbadana?
Napisz coś,ok?:))
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów