Witam ocencie moje terrarium dla kameleona jemenskiego ( którego jeszcze nie mam ) i jak macie jakiej fajne pomysły jakby cos dodac to z checia posłucham :) ps dodaje ze terrarium nie jest skonczone ! to dopiero poczatke "Ubierania" i zbieram jakies kreatywne pomysły aby je upiększyć ^^ dopiero gdy skoncze i bedzie idealne na mój sposob to wtedy kupie kamka :), wymiary 120x60x100 szer.głeb.wys. tam gdzie jest wyciety otwór bedzie siatka do wentylacji ( dodatkowo , wiem nie mam jeszcze zarówki UVB i emitera ciepła , zamówione dojdzie pewnie za 5 dni ;) )
#1
Napisany 18 stycznia 2014 - 00:39
Podobne tematy: Terrarium dla Kamka :) ( Ocena ) x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 18 stycznia 2014 - 07:48
#3
Napisany 18 stycznia 2014 - 07:51
#4
Napisany 18 stycznia 2014 - 11:22
napewno sie dostosuje i wytne jeszcze jeden bok na wentylacje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 18 stycznia 2014 - 18:24
na dzisiaj koniec wiekszosc zeczy porobione jeszcze duzo do zrobienia...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Załączone pliki
#6
Napisany 18 stycznia 2014 - 22:54
#8
Napisany 19 stycznia 2014 - 12:14
a cos bedziesz robil...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#9
Napisany 19 stycznia 2014 - 12:44
#10
Napisany 19 stycznia 2014 - 14:07
to ze wymiary po...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

