Hej. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, przeczytaniu sporej ilości informacji na temat aksolotli postanowiłem, że chcę je kupić. Jestem właśnie na etapie urządzania akwarium. Chcę w rogu akwarium zbudować im grotę w postaci trzech postawionych na ziemi kamieni a na nich położyć jeden płaski. Kamień na górze nie będzie ciężki lecz mimo wszystko wolałbym go zabezpieczyć żeby mieć pewność, że nie spadnie. I tutaj rodzi się mój problem, gdyż nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Jakiego środka mogę użyć do sklejenia tych kamieni? Wyczytałem, że silikon akwarystyczny może w tym wypadku nie zdać egzaminu. Czy zwykły klej, np....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#1
Napisany 05 grudnia 2013 - 00:32
Podobne tematy: Budowa groty x
terrarium - pozostałe tematy
Budowa, osprzęt
Budowa terrarium dla HeterodonaGaben, 31 sie 2025 |
|
![]() |
|||
Fotorelacje z budowy zbiorników i osprzętu
Budowa terra dla Regiusa 125x50x50 FotoPrzeemasss, 03 sty 2025 |
|
![]() |
![]() |
||
terrarium - fotorelacje
Budowa, osprzęt
Budowa terrarium dla córki, znaczy... dla Agamy brodatej ;)Przem78, 19 lip 2024 |
|
![]() |
![]() |
||
początkujący węże
Terraria dla węży i sprawy techniczne
Budowa Terrarium / OgrzewanieDrutoZ ![]() |
|
![]() |
![]() |
||
terrarium - pozostałe tematy
Budowa, osprzęt
Samodzielna budowa terrarium z płyty meblowej - PROJEKTgrunwald, 17 cze 2024 |
|
![]() |
#2
Napisany 05 grudnia 2013 - 08:29
http://www.tenax.pl/systemy.html
Ja osobiście używam tego:...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 05 grudnia 2013 - 09:03
Twoje pytanie należy rozpatrywać w dwuch aspektach :
1. Kamienie
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 05 grudnia 2013 - 13:13
Rozważałem już opcję z uwzględnieniem styropianu jednak taki zwyczajny kamień...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 05 grudnia 2013 - 16:38
widziałem takie kompozycje i jak ktoś ma smykałkę to kto...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 05 grudnia 2013 - 17:22
Ok, może faktycznie jeszcze się zastanowię co do sposobu wykonania...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 05 grudnia 2013 - 20:08
idz na tergowisko we wtorek lub piątek i kup kamienny/glinany...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów