Witam,
tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć jakie terrarium będzie lepsze dla g. płaczących, gilotyna czy z przesuwanymi szybami. Pytanie może głupie ale kolega mówił mi że gilotyna jest bardziej dla pająków...
pozdrawiam
Napisany 31 października 2013 - 14:23
Witam,
tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć jakie terrarium będzie lepsze dla g. płaczących, gilotyna czy z przesuwanymi szybami. Pytanie może głupie ale kolega mówił mi że gilotyna jest bardziej dla pająków...
pozdrawiam
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
Napisany 31 października 2013 - 14:33
To w znacznym stopniu zależy od wymiarów terra. Nie wyobrażam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 31 października 2013 - 14:36
Jeśli nie jest za duże terra to raczej nie ma...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 31 października 2013 - 14:39
zawsze możesz zrobić coś pomiędzy - pojedyncze przesuwne w bok...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 31 października 2013 - 16:53
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów