W realu jeszcze bardziej jak widać taką biegającą grupkę:)
#21
Napisany 27 października 2013 - 15:54
Podobne tematy: Kilka moich stworzeń... x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych taeniur - w tym PlatiniumPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych boa z ofertyPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
#22
Napisany 27 października 2013 - 16:15
Mam arachnofobie u mnie skorpiony i pajęczaki nie przejdą na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez hascoderm, 27 października 2013 - 16:16.
#23
Napisany 27 października 2013 - 16:18
Wpadaj, szybko ją zwalczymy:)
#24
Napisany 27 października 2013 - 16:30
Nigdy w życiu ! Chyba nie chciałbyś żeby na terrarium.pl...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#25
Napisany 27 października 2013 - 16:33
Czy ja wiem, moja mama mdlała na widok małego pająka...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#26
Napisany 27 października 2013 - 16:36
Oooo nie u mnie pająk na ścianie moze spotkać tylko...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#27
Napisany 27 października 2013 - 16:38
To jeszcze z Tobą nie jest tak źle:)
#28
Napisany 27 października 2013 - 16:42
No mam nadzieje a powoli zwalczam arachnofobie w końcu architekt...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#29
Napisany 27 października 2013 - 17:17
No tak, kochać i niszczyć ich naturalne środwisko:-)
#30
Napisany 27 października 2013 - 17:46
No wiesz ...? Czemu od razu niszczyć ... ja i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


