Wie, ktoś jak zrobić prosto i tanio system zraszania do terrarium?:>
#1
Napisany 26 sierpnia 2013 - 11:35
Podobne tematy: System zraszania x
Kupię
Kupię wrs 70 rack systemMantises, 19 kwi 2026 |
|
|
|||
Kupię
Kupię rack system dla pytonów królewskich.Mantises, 31 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Rack system z pudłami ogrzewaniem i termostatemlapciuk321, 25 mar 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Wymienie terrarium 30x30x45 na rosliny,sytem zraszania.Kacper23111, 01 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam rack system na pojemniki WRS70/WRS40 z płytyocet_malinowy, 04 sty 2026 |
|
|
#2
Napisany 26 sierpnia 2013 - 11:58
#3
Napisany 26 sierpnia 2013 - 12:28
ok ok
troche za male jak na duuuzo wieksze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 26 sierpnia 2013 - 14:41
Hey, wbija na stronkę w dziale artykuły : ) ...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 27 sierpnia 2013 - 11:10
http://allegro.pl/pompa-cisnieniowa-ulka-ex5-ex027-i3467789163.html taka będzie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 27 sierpnia 2013 - 11:42
Wszystko zależy od dyszy, na gardenowskie będzie ok (2 maks...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 13 listopada 2013 - 15:15
albo prosto, albo tanio :)
#8
Napisany 13 listopada 2013 - 16:47
Ja jestem w trakcie budowy systemu zamgłąwiającego. Postawiłem na te...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Juras737, 13 listopada 2013 - 16:48.
#9
Napisany 13 listopada 2013 - 17:08
a nie lepiej Ci kupić generator pary wodnej?
#10
Napisany 13 listopada 2013 - 18:31
Zależy jaki. W tym wypadku ma być tanio. A według...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
