Chciałbym się zwrócić z prośbą o burzę mózgów:
Planuje i gromadzę materiały do urządzenia terrarium tropikalnego, chciałbym żeby było bardzo wilgotno, jakaś woda kapiąca takie bajery ;) - wiec moim pomysłem było po prostu wysypanie kremazytem (kilka cm) na to siatka, i torf+ ziemia. trochę kamieni dla mniej wilgotnych miejsc itp.
Jednak bardzo mnie nurtuje sposób montażu kabla grzewczego. Nic z tych pomysłów które znalazłem na forum mi nie pasują.
Na ściankach chciałem przykleić korek (nie ufam sobie w robieniu ścianki z zaprawy)
Pomyślałem o zwykłej grzałce akwariowej umieszczonej w podłożu w którym będzie stały poziom wody.
Terrarium ma wymiary...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 17 sierpnia 2013 - 20:10
Podobne tematy: Kabel grzewczy w wilgotnym terrarium x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
#2
Napisany 18 sierpnia 2013 - 12:20
Taki kabel grzewczy na pewno podniesie temperaturę przy podłożu, spowoduje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 18 sierpnia 2013 - 13:39
To tych kilku godzinach szukania na forum rozwiązania chyba pozostaje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
