Więc byłem w sklepie zoologicznym kakadu i spytałem się pana sprzedawcy jaki według niego jest wąż dla początkujacych a on powiedział mi ze wszyscy mówią że zbożówka ale zbożówka wydziela śmierdzcy płyn. Czytałem dużo o zbożówkach i ni takiego nie słyszałem. Wiecie coś na ten temat?
#1
Napisany 07 sierpnia 2013 - 20:14
Podobne tematy: smierdzacy wąż zbożowy x
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
wąż zbożowy na sprzedażexhale |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy + terrariumSpiderSAN, 10 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy PALMETTO, parka - Warszawa lub transportEver, 17 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 07 sierpnia 2013 - 20:35
Mam zbożówkę od paru ładnych lat. To co mówił ten...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez piter11, 07 sierpnia 2013 - 20:36.
#3
Napisany 07 sierpnia 2013 - 21:40
#4
Napisany 07 sierpnia 2013 - 23:33
ja sprostuje, a może chodzi o ,,mocz'' jaki gad wydziela...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez dzoodzoo, 07 sierpnia 2013 - 23:34.
#5
Napisany 08 sierpnia 2013 - 02:59
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 08 sierpnia 2013 - 07:30
o matko :) ..a pan z Kakadu wydziela ..śmierdzące informacje:P
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
