odrazu przepraszam za ilosci zadawanych pytan ale zalezy mi na tym pajaczku i na moim bezpieczenstwie wiec pytam bardziej doswiadczonych otoz zalozyl pajeczyne w gornym rogu fauna boxu i siedzi skulonynie reaguje na szwierszcze anoi na pinki moze to byc skutek wylinki :) ? czy raczej nie bardzo ? dziekuje za odpowiedzi na poprzednich tematach :) pozdrawiam
murinus l7 uplutl pajeczyne bez wyjscia i siedzi skulony :(
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 01 września 2006 - 15:40
Podobne tematy: murinus l7 uplutl pajeczyne bez wyjscia i siedzi skulony :( x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Versi, Parahybana, Tripepii, Chromka, NS Murinus DCF “Mikumi”, Electric blue i Versidzezior, Wczoraj, 12:36 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
e.murinus samicamasny145, 14 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Mini pakiety E. murinus, E. cyanognathus L1, H. pulchripes L4/5Nogas, 26 sty 2026 |
|
|
#2
Napisany 01 września 2006 - 16:08
zapewne wylinka, daj mu spokoj, nie podawaj jedzienia i czekaj
#3
Napisany 03 września 2006 - 21:51
Mój murinus L5~(nie jestem pewien) jakieś 2-3 tygodnie przed wylinka...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
