Witam, szukałem lecz nie znalazłem podobnego tematu. Mianowicie moja L. Parahybana l4/l5 nie jadła około miesiąca przed wylinką, uznałem to za normalne zachowanie, ale po tym jak wyliniała minął już tydzień a ona dalej nie przyjmuje ŻADNYCH pokarmów, białe robaki, karaczany, świerszcze, nic. Siedzi cały czas w rogu pojemnika. Czy możliwe ,że jej terra jest za duże i dlatego? aktualnie przeszła wylinkę w terrarium 15x15x20 , ale przełożyłem ją ponownie do moczboxa bo uznałem że bedzie miała tam lepiej. Jej odwłok zrobił się bardzo mały i boje sie że ta głodówka zbyt długo trwa , jest to mój pierwszy ptasznik...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
[Lasiodora Parahybana] Ptasznik nie chce jeść po linieniu.
#1
Napisany 07 czerwca 2013 - 11:51
Podobne tematy: [Lasiodora Parahybana] Ptasznik nie chce jeść po linieniu. x
#2
Napisany 07 czerwca 2013 - 12:25
Czekaj. Za jakiś czas w końcu "zaskoczy". Tydzień nawet bezpośrednio...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 07 czerwca 2013 - 12:33
Miałem taki sam przypadek z Chromatopelma. Spokojnie ptaszniki lubią czasem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 07 czerwca 2013 - 19:14
Spokojnie, moja B. Albopilosum już nie je około 2 miesięcy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 07 czerwca 2013 - 19:49
#6
Napisany 07 czerwca 2013 - 21:34
Dzięki wielkie za odpowiedzi , trochę mnie uspokoiliście :) zostawie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 13 czerwca 2013 - 13:49
Tak przy okazji poinformuje Cię aby nie karmić pająków bezpośrednio...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 14 czerwca 2013 - 03:34
Tak przy okazji poinformuje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#9
Napisany 14 czerwca 2013 - 11:50
Mogę tylko dodać, że niepotrzebnie przenosiłeś pajączka. To terrarium jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów