6 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 31 sierpnia 2006 - 14:06
Witam. Pytanie moze malo znaczace ale niestety przez moja nieuwage pouciekalo mi ostatnio kilka swierszczy i mam pytanie ile one moga przezyc poza pojemnikiem bez jedzenia? :)
Podobne tematy: ile zyja swierszcze [poza terrarium]? x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 31 sierpnia 2006 - 14:19
Jeśli nie znajdą jedzenia po 2 - 3 tygodniach powinny...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 31 sierpnia 2006 - 14:24
a jak mi laza tak po domu to jest mozliwosc...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 31 sierpnia 2006 - 14:39
Wątpię by się rozmnożyły... chyba, że masz sporo wilgotnego piasku/ziemi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 31 sierpnia 2006 - 14:43
ok dzieki wielkie
#6
Napisany 31 sierpnia 2006 - 15:28
Jeśli dorosły samiec znajdzie się za twoją lodówką (gdzie zwykle...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 13 września 2006 - 16:40
mi kiedys powylazilo stadko, wlasciwie nie wiem ile... i po...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

