Witam wszystkich
Chciałem was zapytać.
Co można hodować w plastikowym terrarium
(albo w większym)
Pytam się was bo sprzedawcy nie zawsze mówią prawdę a jestem ciekaw
Napisany 02 kwietnia 2013 - 15:49
Witam wszystkich
Chciałem was zapytać.
Co można hodować w plastikowym terrarium
(albo w większym)
Pytam się was bo sprzedawcy nie zawsze mówią prawdę a jestem ciekaw
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
Napisany 02 kwietnia 2013 - 18:08
np. ptasznika :)
Napisany 02 kwietnia 2013 - 18:42
ptaszniki, karaczany, modliszki, ślimaki... dużo tego jest.
Tylko...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 02 kwietnia 2013 - 20:10
Poza tym nie ten dział. Co się dzieje ostatnio z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 04 kwietnia 2013 - 11:38
Wszystko co nada się do tej wielkości terra.
Napisany 04 kwietnia 2013 - 15:59
Na pewno nie gekona jak pokazano na zdjęciu. Jakieś owady...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 02 lipca 2013 - 14:35
mlodego regiuska jeslo bedzie mialo wymiary 50x40x60
Napisany 08 lipca 2013 - 15:03
tego pojemnika używa się chyba raczej do karmienia zwierząt ale...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów