Posiadam nadwyżkę hodowli - dużą ilość : wylęg 20 groszy za sztukę ,większe larwy 30 groszy za sztukę, przed ostatnią wylinką 50 groszy za sztukę.Karaczany karmione owocami i warzywami z własnej działki ,płatkami dla ryb ,dobrą kocią karmą ,mięsem ,mlekiem w proszku, różnymi platkami zbożowymi ,otrębami - dbam tak o nie :) ,bo stanowią podstawę żywienia moich jaszczurek .
Edytowany przez Smoczyca64, 23 marca 2013 - 14:45.


Ten temat jest zablokowany