WItam:D
Mam węża zbożowego już ponad rok:) I Chciałbym założyć hodowlę. Zmierzam do tego gdyż chciałbym się spytać czy może być to inna odmiana czy ta sama, czy mogę trzymać samca i samice razem w terrarium i czy musi być mniej więcej ta sama długość.
Jeszcze chciałbym się spytać jak mój pupilek może zareagować gdy zobaczy drugiego węża? I raczej ne mogę do niego wsadzić węża zbożowego snow?
To jest zdjęcie mojej zbożówki :D
Czy mogę dokupic węża i trzymać razem z innym w terrarium?
#1
Napisany 02 marca 2013 - 00:12
Podobne tematy: Czy mogę dokupic węża i trzymać razem z innym w terrarium? x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 02 marca 2013 - 11:44
Moja rada taka, lepiej poproś o usunięcie tego tematu bo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 02 marca 2013 - 12:25
Powiem Ci że ja nie przejmuje się co inni o...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 02 marca 2013 - 12:44
tego czego się nie wie, szuka na forum...
Te pytania...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 02 marca 2013 - 13:20
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

