Witam czy ktoś zauważył u swoich pupili żeby się podgryzały... od kilku dni zauważyłam ze samiec podgryza samice... a wygląda to tak ze samiczka leży sobie spokojnie na wyspie samiec spokojnie podchodzi łapie ją za łapę i wciąga do wody... czy to normalne zachowanie czy coś jest nie tak ? boję się ze coś może jej zrobić.
#1
Napisany 29 sierpnia 2012 - 19:52
Podobne tematy: samiec podgryza samice x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, Dzisiaj, 06:48 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice C. natanicharum, P. irminia, P. gigasK4rakan, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice,SamceLuki4891, 20 cze 2026 |
|
|
#2
Napisany 29 sierpnia 2012 - 22:58
#3
Napisany 30 sierpnia 2012 - 08:55
#4
Napisany 30 sierpnia 2012 - 12:07
#5
Napisany 30 sierpnia 2012 - 12:33
#6
Napisany 30 sierpnia 2012 - 15:12
#7
Napisany 30 sierpnia 2012 - 16:18
#8
Napisany 30 sierpnia 2012 - 18:45
#9
Napisany 30 sierpnia 2012 - 18:49
#10
Napisany 30 sierpnia 2012 - 19:29
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
