Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
T. blondi po 6 wyl. cz.2



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Ca2na3is

Ca2na3is
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7768 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 11 września 2005 - 22:37

Mogliście poczekać z zamknięciem.

Cyt. z arachneboartds

"Looks boyish to me now

Hermie?"

to jest samiec L6 ma 4cm ciała bo nie jest jeszcze dobrze podkarmiony. Fot z wyl nie bedzie bo zwracam go sprzedawcy. Kolega z arachneboards ciekawie pomyslal. Może to faktycznie hermafrodyta. ;] Dzięki wszystkim za fatyge i sorki, że z powodu moich fotek doszło do sprzeczek:D

Pozdro.





Podobne tematy: T. blondi po 6 wyl. cz.2     x


#2 robert.p.

robert.p.
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7884 dni
  • Polska / Łódzkie / Opoczno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 11 września 2005 - 22:47

Bez przesady,sprzeczek nie było :D
Po prostu zwykła wymiana...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Ca2na3is

Ca2na3is
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7768 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 11 września 2005 - 22:52

Hehehe... napisalem do Damiana Knafeljca i malo brakowalo a bym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Jimbo

Jimbo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8346 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 12 września 2005 - 00:04

Hmm skąd masz taką pewność ? Mi to ciągle wygląda...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Ca2na3is

Ca2na3is
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7768 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 12 września 2005 - 06:18

Wiadomo. Pomyłka rzecz ludzka. :) Ale przynajmniej jakaś żywa dyskusja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 Gość_wh6fxe_*

Gość_wh6fxe_*
  • Gość

Napisany 12 września 2005 - 06:19

od poczatku stawialem na samca:).






#7 morda

morda

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 8314 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 13 września 2005 - 15:34

Samiec 100%. Porównałem sobie z moją samiczką i naprawdę różnica...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.