- rana okolo 4-5cm i kurwa widac kręgosłup ....
prosze nie prawic morałow tylko szybko poradzic
ten kawalek odgryziony wisi .... pomocy
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:37
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
wąż zbożowy na sprzedażexhale |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy + terrariumSpiderSAN, 10 kwi 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Węże
Pomocy, mój wąż nie chce jeśćmiyamane, 04 kwi 2026 |
|
|
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:41
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:41
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:42
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:42
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:43
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:44
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:45
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:46
Napisany 29 czerwca 2012 - 20:47
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów