prosze o opinie co do płci - ja jestem pewny w 99.9 %
[img]https://www.terrarium.pl/galeria/foto/1677.jpg[/img]
Pozdrawiam
[img]https://www.terrarium.pl/galeria/foto/1677.jpg[/img]
Pozdrawiam
Napisany 10 września 2005 - 20:39
Ogłoszenia matrymonialne
Dorosły B.auratum świeżak !mateusz_97, Dzisiaj, 07:24 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
B.auratum oraz B.klaasi l3/l4 ostatnie sztukiVip3r, 09 sty 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
T.blondi l2/l3 oraz B.auratum l2/l3Vip3r, 17 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
B. auratum samiec adulterwu87, 13 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Brachypelma albiceps L2/3 Brachypelma auratum L1/2 i L3 Brachypelma boehmei L2, L4, L5 Brachypelma emilia L2, L3 Brachypelma hamorii L3,L4 BrachypelmaBaagor, 09 lis 2025 |
|
|
Napisany 10 września 2005 - 20:47
Napisany 10 września 2005 - 20:49
Napisany 10 września 2005 - 21:14
Napisany 10 września 2005 - 21:20
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów