Witam mam pytanko dzis sliczna wkopała sie pod sciułke i siedzi tam cały czas albo sie przemieszcza bo widze jak sie włukno kokosowe podnosi, niegdy sie tak nie zachowywała. Jesli ktos z was miał juz z tym stycznosc to prosze o odpowiedz bo nie wiem czy jej jest zimno czy o co kaman
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 24 kwietnia 2012 - 15:02
Podobne tematy: regius sie zakopał x
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Dorosłe samce Python regiusMojoPythons, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius odmiana barwna pastel yellowLaikowyTerrarysta, 19 cze 2025 |
|
|
|||
Zamienię
Pyton regius za ptasznikiMilka123, 29 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 24 kwietnia 2012 - 15:25
I co w tym takiego dziwnego - to skryte weze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 24 kwietnia 2012 - 20:41
Jeśli masz za niską temperaturę w terra, może mu w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 24 kwietnia 2012 - 22:08
Być może jest zupełnie odwrotnie, może mieć za ciepło i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
