Do pojemniczka wstawiłem pajączkowi pudełko po kliszy położyłem poziomo.Pająk zrobił trochę pajęczynki i zakopał całe wejście ziemią. siedzimy tam już ponad tydzień i nie daje znaku życia. w pudełeczku po kliszy nie ma żadnych dziurek więc boję się że nie dochodzi tam powietrze. Co zrobić?
4 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 09 września 2005 - 14:51
Podobne tematy: Geniculata x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Wyprzedaż letnia, redukcja regału T.blondi , A.geniculataVip3r, 02 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Acanthoscurria geniculata samiecSand, 08 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Versi, geniculata, Lasydora, heterometrusabysz, 02 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Acanthoscurria geniculata samiecSand, 04 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 09 września 2005 - 14:54
nic mu nie bedzie pajaczek poprostu szykuje się do wylinki:)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 09 września 2005 - 14:57
Problem w tym że trochę żle mu tą jamkę zrobiłem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 09 września 2005 - 15:00
jak by miała za sucho ot by nie siedziałą tylko...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 09 września 2005 - 15:19
A jak ptasznik siedzi 2 metry pod ziemią i jeszcze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany