od dwóch lat mam parkę tarczowca żółtogardłego, niestety jest niewiele informacji dotyczących stosunków obu płci na wolności(ogólnie jest bardzo mało informacji nawet na stronach zagranicznych) od początku były problemy-samiec dość bezpośrednio okazywał swoją wyższość nad samicą,dzisiaj niestety jade ją uśpić,przez rok był spokój, jednak przed dwoma tygodniami dość mocno ją zmasakrował,obyło się bez szycia,prześwietlenie nie wykazało złamań,niestety straciłą czucie w tylnych łapkach i została kaleką,reaguje na wszystko jednak nic nie je,najmniejszy ruch sprawia jej wielką trudność,ma do dysozycji tylko przednie,bardzo słabe łapki,widząc jak się męczy nie pozostaje mi nic innego jak dać jej "zasnąć". do czego zmierzam? chciałbym znaleźć kogoś...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
4 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 13 stycznia 2012 - 11:52
Podobne tematy: Tarczowiec żółtogardły, zdominowana samica. x
Kupię
Avicularia purpurea dorosła samicaxBERET, 09 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Samica w dobre ręceMilka123, 02 lis 2025 |
|
|
|||
zdrowie
Ptaszniki
Samica wydaliła żółtą substancjęmmax88, 04 lis 2025 |
|
|
|
||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica P. Irminia 4,5DC, samica A.Geniculata 5,5DCbob124, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Kupię
Monocentropus balfouri samica 5dc -+CarveQ, 02 lis 2025 |
|
|
#2
Napisany 13 stycznia 2012 - 13:42
Na twoje pytanie Ci nie odpowiem, ale zadam swoje! Dlaczego,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 13 stycznia 2012 - 14:01
pomylić w związku z płcią się nie da, ponieważ różnice...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 13 stycznia 2012 - 14:04
Ja gdybym zobaczył ze jeden gad zdominowal drugiego to bym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 13 stycznia 2012 - 14:14
w żadnym środowisku nikt nie jest równy,zawsze jest jakaś hierarchia,szkoda...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany