Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
mączniki [spowolnienie rozwoju, zapachy]



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4 odpowiedzi na ten temat

#1 telewizor

telewizor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7189 dni
  • Polska / Małopolskie / Rabka
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 czerwca 2006 - 19:26

Witam
ostatnio na gieldzie kupilem sobie 1litr macznikow. Trzymam je w duzej metalowej puszcze po kawie. Sa w piwnicy w zimnym i dosc ciemnym miejscu. Jednak co zagladne do nich aby je podac gekom widze coraz wiecej "wylinek" poprostu staja sie wieksze. Ostatnio jak otworzylem to jakies 2 muszki wylecialy(slyszalem ze koncowe stadium to zuczki). I tu chce sie zapyta czy da sie ten rozwoj zatrzymac. Myslalem zeby je do zamrazarki wlozyc ale nie wiem czy to dobry pomysl bo strasznie smierdzo jak sie otworzy puszke i przez dziurki tez smrod wychodzi. Prosze wiec o porady





Podobne tematy: mączniki [spowolnienie rozwoju, zapachy]     x


#2 Foxtrott

Foxtrott
  • Terrarysta
  • Z nami od: 8066 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 czerwca 2006 - 20:22

zero karmy i temperatura 10-15st.C, nic innego nie przycodzi mi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Glazik

Glazik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7524 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 25 czerwca 2006 - 21:10

a ja tam trzymam w wiaderku po ogorkach i do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Daro_stg

Daro_stg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7077 dni
  • Polska / Pomorskie / Starogard Gdański
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 11 września 2006 - 18:33

Moje strasznie śmierdziały jak je kupiłem ale gdy wrzuciłem je...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Dark_Raptor

Dark_Raptor

    Miniony Koordynator w działach owadzich

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7980 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 11 września 2006 - 19:20

Temperatura 5 st. C może być nawet lepsza. Nie zabije...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.