Słuchajcie, jeszcze coś (tego w FAQ nie ma..) - mogę ptasznika trzymać w pudełeczku styropianowym? Chodzi o to czy nic mu się nie stanie, czy nie przegryzie?
Problem pleśni na ściance. Brak ptasznika w zbiorniku.
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 01 listopada 2011 - 00:28
Podobne tematy: Problem pleśni na ściance. Brak ptasznika w zbiorniku. x
poczÄ…tkujÄ…cy owady
Straszyki
Problem z wysoką śmiertelnością u straszyków australijskichkak4s, 17 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
6x Terrarium dla ptasznika 32,5x28,5x40mmIndependent, 29 mar 2026 |
|
|
|||
ZamieniÄ™
Dam samicę Ptasznika za Terrarium OSB 120/60/60 ( Może być z Byczym ????)DarkaEgzotyka, 27 mar 2026 |
|
|
|||
![]() |
Problem z Phyllocrania ParadoxaLily_Simons, 03 mar 2026 |
|
|
||
spód ptasznika
Dymorfizm płciowy u ptaszników
spód ptasznikavania88, 13 mar 2026 |
|
|
#12
Napisany 01 listopada 2011 - 08:53
Nie w pudełku styropianowym! Do tego przeznaczone są pojemniki typu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 01 listopada 2011 - 11:22
[quote]Słuchajcie, jeszcze coś (tego w FAQ nie ma..) - mogę...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 01 listopada 2011 - 19:47
Trzymam go w kliszówce, mimo wszystko znalazłem go w tym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

