Tak jak w temacie jakiego żółwia mi polecacie ?? chce aby był sporych rozmiarów ( oczywiście niechcem 200 kg słonia ) , dosyć tani ( a nie taki za 5000zł ) i łatwy w hodowli , mam troche doświadczenia z gadami i pajęczakami ale ostatnio spodobały mi się żółwie szczególnie te duże lądowe
Tani , Duży , Łatwy w hodowli ?? [żółw lądowy]
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 12 czerwca 2006 - 18:40
Podobne tematy: Tani , Duży , Łatwy w hodowli ?? [żółw lądowy] x
zdrowie
Żółwie
Pomoc żółw stepowy białe cośFranekqiwb, 15 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Skorpiony, Amblypygi, Eresus, Skolopendry z własnej hodowliYyakari, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Champagne w niskiej cenie. Likwidacja hodowli.wsiecipl, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowliMilka123, 14 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowli regiusowMP1993, 13 cze 2026 |
|
|
#2
Napisany 12 czerwca 2006 - 18:46
Powiem szczerze że narazie zamało wiemy o Twoich funduszach i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
20
Napisany 14 czerwca 2006 - 13:49
Mauretańskie( syn. iberyjskie, śródziemnomorskie) spelnią twoje wymagania :)
#4
Napisany 15 czerwca 2006 - 22:00
ja tylko powiem ze gatunki wodne odpadaja, kupa z tym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 16 czerwca 2006 - 08:29
...ktoś, kto szuka "duży, tani, łatwy w hodowli" jakoś mi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 16 czerwca 2006 - 11:44
Tani , Duży , Łatwy w hodowli ??
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
